Акції

21 березня — Всесвітній день лісів

За традицією, щороку, за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, а також за сприяння Президента України та Уряду проводиться Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка цьогоріч розпочалась 21 березня.
21 березня відоме всьому світу як Всесвітній день лісів. Цю традицію було започатковано в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості вміння цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея проголошення Всесвітнього дня лісів, яка одразу ж була підтримана Організацією ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО). Цей день відзначає значення і внесок лісів та лісового господарства в життя суспільства.
21 березня в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» лісівниками нашого підприємства  були проведені уроки знань в школах району для виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень та дотримання правил поведінки в лісі.
В рамках проведення Акції нашим підприємством планується створення алей, розчистка криниць, закладка пам`ятних ділянок, очищення лісових масивів від сміття та бруду.
ДП “Новгород-Сіверське лісове господарство” закликає приймати активну участь в Акції шкільну та студентську молодь, громадські організації, політичних діячів, засоби масової інформації. ДАВАЙТЕ РАЗОМ ДОПОМОЖЕМО НАШОМУ СІВЕРСЬКОМУ КРАЮ, АДЖЕ МАЙБУТНЄ ЛІСУ В НАШИХ РУКАХ!

Інженер з л/в Анатолій Півнюк